• آقای آرلی
    با سرويس بسيار حرفه اي و سريع با سرويس آسان صحبت مي کنيم، کیفیت پرچم فوق العاده خوب است. حتی بهتر از ما از برزیل دستور دادیم !!
  • آقای آنتونیو
    شما همیشه می توانید بهترین طرح را به من بدهید و مشتری من احساس خوبی می کند، امیدوارم بتوانیم فرصتی دیگر برای همکاری داشته باشیم.
  • آقای ارهان
    محصولات خوب, خدمات خوب, خوب منابع پلت فرم!
تماس با شخص : Eric
شماره تلفن : 86-13593175042
WhatsApp : +8613593175042

SKF زاویه تماس با یاطاقان توپ بار بالا ظرفیت سرعت بالا

محل منبع: چين
شماره مدل: SKF BA1B 307742
جزئیات محصول
برجسته:

زاویه تماس یاطاقان مهر و موم، یاطاقان تماس کوچک زاویه ای

,

miniature angular contact bearings

پیام بگذارید
توضیحات محصول

SKF زاویه تماس با یاطاقان توپ بار بالا ظرفیت سرعت بالا

شرح:

یاطاقان ¬ های زاویه ای می تواند بار شعاعی و بار محوری را به طور همزمان و بارهای محوری خالص تحمل کند. آنها سرعت بالاتری دارند. یاطاقان دقت بالا و با سرعت بالا معمولا 15 درجه زاویه تماس دارند. زاویه تماس، ظرفیت بار محوری را تعیین می کند. Retainers از برنج، رزین های مصنوعی و یا دیگران که به ویژگی های تحمل فرد و شرایط استفاده می شود ساخته شده است.

یاطاقان ¬ های زاویه ای تک ردیف می تواند بار محوری را در یک جهت جا بگیرد، در صورتی که بار شعاعی پایدار باشد، نیروی محوری بیشتری تولید می شود. و تنها جابجایی محوری شفت یا مسکن در یک جهت محدود است. زاویه تماس زاویه تماس با یاطاقان توپ 40 است، بنابراین شما می توانید یک بار محوری بزرگ استطاعت. طراحی زاویه تماس با یاطاقان ¬ های غیر قابل جدا شدن، ارتفاع شانه در هر دو طرف nners و حلقه های بیرونی متفاوت است. به منظور افزایش ظرفیت باربری تحمل، یک طرف شانه را پایین آورید، به طوری که تحمل را می توان به توپ بیشتر نصب شده است.

جفت زاویه تماس یاطاقان ¬ های توپ می تواند بار شعاعی را به عنوان بار محوری شعاعی و محوری دو جهته یا تحت بار کاملا شعاعی قرار می گیرد. پیکربندی Tandem تنها می تواند بار محوری یک جهت را بگیرد، تنظیمات دیگر را می توان به هر دو جهت بارهای محوری اعمال کرد. این نوع از یاطاقان به طور کلی توسط تولید کنندگان مطابقت داده شده کاربران تطبیق، تداخل قبل از بارگذاری پس از نصب، حلقه ها و توپ فولاد در حالت پیش بار محوری، به این ترتیب سختی پشتیبانی و دقت در انجام تحمل کل گروه به عنوان یک تک.

کاربرد:

اسپیندل ماشین ابزار، موتور فرکانس بالا، توربین گاز، سانتریفیوژ، پمپ روغن، روتاتور دمنده، کمپرسور هوا، انتقال، ماشین آلات چاپ.

D (میلی متر): 355،6
D (میلی متر): 457،2
H (میلی متر): 57،15
وزن (کیلوگرم): 22،0

SKF BA1B 307742 بلبرینگ یاطاقان ¬ های توپ تماس SKF زاویه ای مناسب برنامه های کاربردی که در آن بار با ظرفیت بالا بار، سفتی محوری بالا و گشتاور اصطکاک کم اهمیت دارند. توپ با یاطاقان ¬ های متعارف مقایسه می کند، یاطاقان ¬ های محوری تماس زاویه ای می تواند بارهای شعاعی را علاوه بر بارهای محوری جای دهد و می تواند با سرعت بالا عمل کند.
یاطاقان توپ SNF تماس زاویه ای SKF دارای طیف گسترده ای از طرح ها و اندازه است. کسانی که معمولا در این کاتالوگ استفاده می شود، یک یاطاق توپ یک طرفه تماس زاویه ای تماس، یاطاقان توپ، زاویه تماس دو جهته و دیگر زاویه تماس با یاطاقان ¬ های محوری.